Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi średnio 7 dni roboczych. W przypadku płatności przelewem czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów

Wszystkie oferowane produkty są dostępne stałej w ofercie.

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru preferowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego. Korzyści wynikające z posiadania butów i zalety obuwia Nasze obuwie wykonane jest z materiału o naturalnej miękkości, jest lekkie i w wysokim stopniu przepuszczające powietrze. Wyściółka zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka. Buty naszej marki to zawsze najnowsze trendy mody, popularne wzory i kolory, najlepsza jakość użytych materiałów oraz modna kolorystyka połączona z klasycznym ręcznym wykonaniem. Marka Eccentric Handmade to przede wszystkim trwałość i jakość

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl